Megoldásra vár

Szemét az autópálya alatt

Tisztelt Cím!

A Vecsés úton az M5 autópálya alatt, építési törmelék, háztartási szemét lett kihelyezve.
Kérem, gondoskodjanak az elszállításáról, valamint javaslom, hogy az érintett utat a gépjárműforgalom elől lezárják.

Köszönjük munkájukat!

Tisztelettel:
Keller László

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vecsés út

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük az észrevételt a Budapest, Vecsés út, 1239 Magyarország területen lerakott illegális hulladékkal kapcsolatosan.
    Szeretnénk tájékoztatni, hogy Önkormányzatunk renget
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Közút"-ról "XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata"-ra.

  • Keller László hozzászólt a bejelentéshez.

    Az autópálya alatt megy a Vecsési út, az Soroksár kezelésében van.
  • Magyar Közút (Szentendre) válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Köszönettel vettük Pest Megyei Igazgatóságunkhoz elektronikus úton érkezett bejelentését, melyre az alábbi közútkezelői tájékoztatást adjuk.

    Az Ön által megjelölt szakasz nem része
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Közút

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére