Megoldásra vár

Szemét az IKEA mögött

Tisztelt Cím!

A Vecsés úton az IKEA mögött vegyes háztartási hulladék, építkezési törmelék van elhelyezve.
Kérem, gondoskodjanak elszállításáról.

Javaslom, az utat mindkét végénél lezárni, ezzel megelőzve a hasonló jellegű cselekmények elkövetését.

Köszönjük munkájukat!

Tisztelettel:
Keller László

Probléma helyszíne
Budapest XXIII. kerület, Soroksár, Vecsés út

Hozzászólások

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Köszönjük az észrevételt a Budapest, Vecsés út, 1239 Magyarország területen lerakott illegális hulladékkal kapcsolatosan.
    Szeretnénk tájékoztatni, hogy Önkormányzatunk renget
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXIII. kerület Soroksár Önkormányzata

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére