Válaszra vár

Szemét az erdőben

Tisztelt Cím!

A Belsőmajor dűlőn (a térképen kék ponttal jelölt helyen) háztartási szemét került kihelyezésre.
Kérem, gondoskodjanak az elszállításáról.

Köszönjük munkájukat!

Tisztelettel:
Keller László

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Belsőmajor dűlő

Hozzászólások

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Keller László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz,szemét, sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olejnyik Attila
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    veszélyes hulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Flór Ferenc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére