Megoldott

Hiányzó fényterelő

Bertalan Lajos u., Műegyetem rkp. sarkán a gyalogátkelő lámpa fényterelője hiányzik.
Kérem az illetékes értesítését.
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, 1114-Bertalan Lajos utca - Műegyetem rakpart

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták a fényterelőt, probléma megoldva. Köszönöm.
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XI. Műegyetem rkp. - Bertalan Lajos utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelővel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPES...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére