Megoldatlan

Padrongálás a Rákóczi hídon

A Rákóczi híd budai hidfőjénél, a menetirány szerinti jobb oldalon, a hídra felvezető lépcsősor "pihenőjében" elhelyezett padokon valaki/valakik tüzet gyújtottak évekkel ezelőtt. Ezzel a cselekedettel, a pihenőben elhelyezett három íves padból kettőt tönkretettek, így azok cserére szorulnak.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, XI. kerület

Hozzászólások

  • Kürthy István hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott! Köszönet Váradi mérnök úrnak és a JARAOKELO.HU csapatának!
  • Kürthy István hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Le Marietta! Legközelebb figyelembe veszem ezeket a működési elveket, illetve nagy reményeket fűzök Váradi mérnök úr ígéretéhez is. Augusztus 6 -án képeket készítek a pad állapotáról, és tovább...
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves István, ha a bejelentő visszajelez, akkor mindig újraértesítjük az illetékest, egyéb esetben a válaszlevél alapján féléven belül zárjuk a bejelentéseket.
  • Budapest Közút válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Hivatkozással a tárgyi számú bejelentésében szereplő „Padrongálás a Rákóczi hídon” kapcsolatban, Társaságunk az alábbi tájékoztatást adja.

    A kiégett padot 1 hónapon belül kijavítju...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kürthy István hozzászólt a bejelentéshez.

    A probléma státusza továbbra is megoldatlan, kérem vegyék le a "Megoldva" jelzést az ügy mellől, mert ez - ugyan jó szándékú - hazugság. Köszönöm!
  • Kürthy István hozzászólt a bejelentéshez.

    És a "már 5267 megoldott ügy" -nek, hány százaléka megelőlegezett bizalom? :D
  • Lukács Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Igen, tudjuk, viszont megadtuk a bizalmat a BKK-nak az év végi ügyek lezárásakor.
  • Kürthy István hozzászólt a bejelentéshez.

    Azért ez még nincs megoldva, csupán ígéret van rá....
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Cím!

    Társaságunkhoz érkezett „Bejelentés a www.jarokelo.hu oldalról (8107)” tárgyú elektronikus levelükkel kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk:

    A pad helyreállítására felkértük a B
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kürthy István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Útburkolat festés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Nánási út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére