Megoldott

Graffiti és reklám a totemen a Kaptató sétányon

A Regős utca 13. mögött a Kaptató sétányon van egy zöld totem, ami össze van firkálva és matricázva, reklámmal ragasztva. Szeretném kérni a megtisztítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Regős u. 14

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes válasza alapján. Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Mellékelten megküldjük levelünket. Amennyiben válaszolni kíván küldeményünkre, kérjük, szíveskedjen az abban feltüntetett iktatószámra hivatkozni válaszlevelében. Együttműködését kö
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • FŐTÁV válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ez egy automatikusan generált válaszüzenet, kérjük erre a levelünkre ne válaszoljon.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, rendszerünk fogadta elektronikus úton érkezett levelét.

    Tájékoztatju
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • FŐTÁV válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ***** Ez egy automatikusan generált válaszüzenet, kérjük erre a levelünkre ne válaszoljon. *****

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, rendszerünk fogadta elektronikus úton érkezett levelét.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐTÁV

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére