Megoldásra vár

Bikás/kalóz játszótér kapuján reklámok

Gyorkötözővel kihelyezett, laminált A4-es reklámok fakulnak a játszótér kapuján, kerítésén. Szeretném kérni a reklámok és a gyorskötözők eltávolítását is, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bártfai u. 51

Hozzászólások

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska

    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal

    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére