Válaszra vár

Összefirkált közműszekrény a kereszteződésénél

Összefirkált közműszekrény a Gazdagréti út - Nagyszeben tér kereszteződésénél a járda mellett, a Gréti piac/parkoló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti út 8

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére