Válaszra vár

Illegálisnak tűnő kisvakond plakátok a zöld totemen

Illegálisnak tűnő kisvakond plakátok vannak a Gazdagréti út - Nagyszeben tér kereszteződésénél a járda mellett egy zöld totemen, a Gréti piac/parkoló mellett.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gazdagréti út 8

Hozzászólások

  • FŐTÁV válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ***** Ez egy automatikusan generált válaszüzenet, kérjük erre a levelünkre ne válaszoljon. *****

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, rendszerünk fogadta elektronikus úton érkezett levelét.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐTÁV

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére