Megoldásra vár

Kivágott fák, törött játékok és graffiti a Csillagrét Játszótéren

Kivágott fák, törött játékok és graffiti a Csillagrét Játszótéren. Legalább három kivágott fa tuskóját találtam, törött műanyag játékok vannak bent és össze vannak firkálva a mászókák, csúszdák.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Hosszúréti u. 43

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.28. 10:54 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Németh Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére