Megoldott

Megrongált fák

FRISSTÉS 2021.07.27
A fa tartó gerendák továbbra is el vannak törve.

Eredeti bejelentés:
A XI. kerületi Maléter Pál utcában két fát is megrongáltak látszólag a közelmúltban.
Egyrészt a Maléter Pál utca és Povl-Bang Jensen utca sarkán az egyik nagyobb fából csúnyán letörtek egy nagyobb ágat, ami még ott "figyeg" rajta (ez szándékos rongálásnak tűnik. Valószínűleg kezelni kellene. (a képeken ez a tűzcsap melletti fa)
Másrészt a Maléter Pál utca és a Szedersor utca sarkán leöntötték az egyik fát valami "zölddel". Nem tudtam beazonosítani, hogy mivel, de a többi fán nincs ilyen. (ezt a fát onnan lehet megismerni, hogy le van törve a fát támasztó lécek tetejét összetartó rész is. Ezt is javítani kellene)

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Maléter Pál u. 3

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvileg megoldva ;)
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2021. augusztus 26., csütörtök 12:03
    Címzett: Hegyi Beatrix
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés leírását "A XI. kerületi Maléter Pál utcában két fát is megrongáltak látszólag a közelmúltban. Egyrészt a Maléter Pál utca és Povl-Bang Jensen utca sarkán az egyik nagyobb fából csúnyán letörtek egy nagyobb ágat, ami még ott "figyeg" rajta (ez szándékos rongálásnak tűnik. Valószínűleg kezelni kellene. (a k...

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Ügyintéző!
    A fa tartó gerendák továbbra is el vannak törve. Köszönettel, Pataky Szabolcs
  • Pataky Szabolcs visszajelzésére vár.

  • Pataky Szabolcs hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Ügyintéző! A polgármesteri hivatal válaszában sajnos valótlanságok vannak. A Maléter Pál utca-Szedersor utca sarkán senki nem hozta helyre a támasztó rudakat. Sőt tovább romlott az állapotuk. M...
  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.27. 14:13 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Németh Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Kapcsolódó: https://jarokelo.hu/80087
    A Szedersor utca-Pálinkás Antal utca sarkán is van egy fa, aminek a támasztó lécei szétestek.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Pataky Szabolcs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    2
    Kiegészítésre vár
    2

    Sövény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hengermalom út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kipusztult fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Hauszmann Alajos utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ki száradt fa

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Zelk Zoltán út / Neszmélyi út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére