Megoldott

Megint nem világít #3

A jelzett köztéri lámpa 3 hónapon belül harmadszor nem világít. Kérem, hogy legyenek kedvesek kivizsgálni, hogy miért működik a javítás után csupán csak pár napot. Nem hiszem, hogy normális, hogy egy lámpa folyamatosan kiég. Gondolom a tisztelt szolgáltatónak is bosszuságot okoz. Jó lenne ha végre megoldódna a gond és nem kellene kb. 20 naponta kivonulni javítani. Köszönöm! Illetékes: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.
Korábbi bejelentések: https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/79425/megint-nem-vilagit ;
https://jarokelo.hu/bejelentesek/budapest/78572/kiegett-lampa

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kelta u. 3

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Most megint működik. Remélem nem csak pár napig. Lezárható megoldottként! köszönöm!
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére