Megoldott

Megint nem világít

A szűk kis sikátorban a két lámpa közül az egyik megint nem világít. Kérem, hogy javítsák meg és ha lehet úgy, hogy ne legyen ezzel minden hónapban gond. Legutóbb február közepén volt ugyan ez a probléma. Munkájukat köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Kelta u. 3

Hozzászólások

  • BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Köszönjük bejelentésüket, tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba
    kijavításra került.

    Engedje meg, hogy tájékoztassam, hogy közvetlenül is van mód
    hibabejelentésre társaságun...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították! Megoldott, köszönöm!
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Megint nem világít #3

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Kelta utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Rozsdás lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bécsi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nem világítanak

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Gyűrű utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére