Válaszra vár

Veszélyes hulladék

FRISSÍTÉS - 2022.01.01.

Továbbra is itt van a veszélyes hulladék. Tiszta balkáni hangulat! :)

----------

FRISSÍTÉS - 2021.08.23.

Ez még mindig nagyon balkáni hangulatot kelt, és mérgezi a talajt. Gumi nélkül sokkal szebb és természetesebb lesz. Legyenek kedvesek intézkedni!

----------

Csepelen, a Táncsics Mihály utca 83. szám előtt a kertben veszélyes hulladék (autógumi) lett kihelyezve. Ezt közterületen tárolni nem szabad, nem mellesleg balkáni hangulatot ad a környéknek. Kérjük a tisztelt közterület-felügyeletet, intézkedjenek a veszélyes hulladék elszállításáról. Segítségüket előre is nagyon köszönjük!

Probléma helyszíne
Budapest Táncsics Mihály u. 83

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS - 2021.08.23. Ez még mindig nagyon balkáni hangulatot kelt, és mérgezi a talajt. Gumi nélkül sokkal szebb és természetesebb lesz. Legyenek kedvesek intézkedni! ---------- Csepelen, a Táncsics Mihály utca 83. szám előtt a kertben veszélyes hulladék (autógumi) lett kihelyezve. Ezt közterületen tárolni nem s...

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra is itt van a veszélyes hulladék. Tiszta balkáni hangulat! :)
  • Bertalan Balázs visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    2153/022-429/21

    Köszönjük a Bejelentést, intézkedünk.

    Budapest. 2021. augusztus 23.

    Üdvözlettel: Feka Sándor
    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés leírását "Csepelen, a Táncsics Mihály utca 83. szám előtt a kertben veszélyes hulladék (autógumi) lett kihelyezve. Ezt közterületen tárolni nem szabad, nem mellesleg balkáni hangulatot ad a környéknek. Kérjük a tisztelt közterület-felügyeletet, intézkedjenek a veszélyes hulladék elszállításáról. Segítségüket előre is n...

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez még mindig nagyon balkáni hangulatot kelt, és mérgezi a talajt. Gumi nélkül sokkal szebb és természetesebb lesz. Legyenek kedvesek intézkedni!
  • Bertalan Balázs visszajelzésére vár.

  • Bertalan Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A veszélyes hulladék továbbra is a kertben van :(
  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Üdvözlettel:
    Feka Sándor
    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese
    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata Közterület-felügyelete
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Bertalan Balázs elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Bertalan Balázs megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "XXI. kerület Közterület-felügyelet"-ra.

  • Bertalan Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagykőrösi út felüljárói

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Nagykőrösi út (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szemét ès szemét kupacok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Kőbányai út (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére