Megoldásra vár

Kutya kaka kukák

Jó lenne elhelyezni egy jó pár kutya kaka tarolására alkalmas kukát a Váci út páros oldalon, a westend-del szemben és akkor nem a sima kukákba lenne dobva a kutya kaka.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Váci út 18

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Önkormányzat előzetes jelzések, állampolgári kérések alapján a kerületben további 35 db ebürülékgyűjtő edényt helyez el a tavasz folyamán. Ennek nagyrészét kutyafuttatók közelében
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére