Válaszra vár

Járdán gyűlő nyesedék kupac, mára szemétdomb

A Hunyadi János út-Kondorosi út csomópontjában a járdán komposztálódik egy nagy rakás ágnyesedék legalább fél, de lehet már egy éve. Sajnos sokan szemétlerakónak nézik, és hozzáteszik a magukét.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Budafoki út 84

Hozzászólások

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Megvizsgáltam közelebbről a kupacot, és nem csak fenyőfákból áll, sőt jobbára nem. Szóval az illetékesek erre való hivatkozása bukott.
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "FKF Fővárosi Közterület-Fenntartó"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelettel:

    Bundi Piroska
    Budapest Főváros XI. kerület Újbudai Polgármesteri Hivatal
    1113 Budapest, Bocskai út 39-41.

    >>> 2021.04.14. 10:49 >>>
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére