Válaszra vár

Hiányzó megállni tilos tábla

Sajnos az utóbbi években az úton való megállás következtében rengeteg balesetveszélyes szituáció alakult ki. A virágládáig az úton nem lehet megállni, hiszen a parkolóból nem lehetett volna kiállni. A virágládánál kérem helyezzenek ki megállni tilos táblát, hogy a jelenlegi balesetveszélyes helyzet megszűnjön véglegesen. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hatvany Lajos u. 8

Hozzászólások

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés nevét "Háinyzó megállni tilos tábla"-ról "Hiányzó megállni tilos tábla"-ra.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1/2 zebra

    Beküldés ideje:
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére