Megoldott

Megrongált kőkorona, hiányzó kereszt 2

Margitszigeten a Margit hídi bejáratnál (pesti oldal) az egyik kőkoronát barbárok megrongálták.
Kérem az illetékes értesítését javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.5153873,19.0436778,3a,16.5y,47.6h,89.71t/data=!3m6!1e1!3m4!1sYn6SpQRj5wssI8icZU9s1A!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, probléma megoldva. Köszönöm.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00080989 számú bejelentésben szereplő Margit híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A bejelentésben jelzett kőkereszt rongálásról tudunk. Mi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére