Megoldott

Megrongált kőkorona, hiányzó kereszt

Margit hídon a margitszigeti bejáratnál a koronát barbárok megrongálták.
Kérem az illetékes értesítését javítása céljából.
https://www.google.com/maps/@47.5146497,19.043316,3a,50.3y,150.69h,92.63t/data=!3m6!1e1!3m4!1sFIjZn06V4-weODLiOOZq6g!2e0!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margitsziget / Margit híd

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták, probléma megoldva. Köszönöm.
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    A 00080985 számú bejelentésben szereplő Margit híd üzemeltetése, fenntartása a Budapest Közút Zrt. feladatai közé tartozik.
    A bejelentésben jelzett kőkereszt rongálásról tudunk. Mi...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Fura valami

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Móricz Zsigmond körtér (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerítés hiánya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Pusztakúti út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére