Megoldásra vár

Illegális tábla az oszlopon

Illegális tábla van az oszlopon. A fő probléma vele, hogy elég alacsonyan van, és belóg a kerékpárútra. Így veszélyes a kerékpárosokra nézve. Kérem, szíveskedjenek eltávolítani!

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Veres Péter út 119

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/211966/2021/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100044742983

    Társaságunkhoz érkezett bejelentését köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    Az e
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ügykezelő Anita elküldte az ügyet az illetékesnek: ELMŰ - Budapesti Elektromos Művek

  • Biciklis Anita bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére