Megoldatlan

Kifakult tábla

A főútvonal vége tábla sárgája fehérré változott

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere 11

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Jelen esetben a tábla kopottsága véleményünk szerint még csak esztétikailag kifogásolható, jelzéstartalma minden járművezető számára egyértelmű. , ezért annak cseréjét egyenlőre nem tesszük meg. Amenn...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzőtábla karbantartási tevékenységünknél elsőbbséget élveznek a kidőlt, megrongált, hiányzó jelzőtáblák cseréje, pótlása. Jelen esetben a tábla k
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Horváth István bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére