Megoldott

Buszmegálló

Tisztelt járókelő! A mai nap lettem figyelmes, hogy a Szabadkai úti buszmegálló tele van szeméttel, összefirkálva, meg WC-nek használva. Legyen olyan kedves az illetékes rendbe tenni és kifertőtleníteni a buszvárót.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Szabadkai út

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005987-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00080964

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes BKV Zrt.-nek. A tár
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Ádám Kiss bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére