Megoldott

Szemét a Halmierdő mellett

Elektronikai és kommunális hulladék a Közdűlő úton.

Probléma helyszíne
Budapest XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest, Ipacsfa utca (Közdűlő út)

Hozzászólások

  • XVIII. kerület Városgazda NZrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járőkelő.hu!

    Örömmel tájékoztatjuk arról, hogy Társaságunk felé jelzett bejelentésében szereplő kérésének teljesítését kollégáink elvégezték.

    Bejelentés dátuma: 2021-04-06
    Bejelentésszám: K
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Zsófi lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldva
  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XVIII. kerület Városgazda NZrt.

  • Spongya Róbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Csak 1 helyszínt jelöltem meg, de a szemét a Közdűlő 2 különböző pontján található. A doboz itt: https://goo.gl/maps/Pvmt8vnadUfSJ8NJ7
    47.429073, 19.178352
  • Spongya Róbert bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kosz,szemét, sötétség

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Olejnyik Attila
    Illetékes: XVIII. kerület Városgazda NZrt.
    Gyömrői út (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    veszélyes hulladék közterületen

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Flór Ferenc utca (XVIII. kerület, Pestszentlőrinc-Pest)
  Vissza az oldal tetejére