Megoldott

Elhagyott bevásárlókocsi

Anonim Járókelő

Kérém vigyék el! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 323

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A Királyok útján található bevásárlókocsink az áruházba visszaszállításra került.
    Köszönjük észrevételét.

    Auchan Magyarország Kft.
    2040 Budaörs, Sport u.2-4.
    E-mail: info@auc
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Auchan válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Köszönettel megkaptuk e-mail üzenetét.

    Tájékoztatjuk, hogy a beérkező megkeresések kivizsgálására és megválaszolására törvényi kötelezettségek szerint 30 nap áll rendelkezésre.

    S...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Auchan

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Plakát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    4
    Válaszra vár
    4

    Édes kis hiba

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Édes utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Sinkovits Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére