Megoldott

Hiányzó főútvonal folytatás tábla

Anonim Járókelő

Hiányzik, hogy merre folytatódik a főútvonal tábla. Az elsőbbség adás tábláknál jelezve van szerencsére, de jó lenne jelezni, hogy a főútvonal kanyarodik. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Királyok útja 303

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Sem a Hadrianus utca, sem a Királyok útja Pünkösdfürdő úttól északra eső szakasza nem főútvonal, ezért találkozásuknál nem lehet kitenni főútvonal kanyarodására utaló jelzéseket.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Á. Laci elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    1/2 zebra

    Beküldés ideje:
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Szentendrei út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére