Megoldott

Kődarabok.

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről a kődarabok elszállítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest V. kerület, Belváros-Lipótváros, Március 15. tér 2

Hozzászólások

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Főkert!
    ....mert mire odaértek...valaki elszállította őket!
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080912 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére