Megoldásra vár

Balesetveszélyes vezetékek

Anonim Járókelő

Az Aquincumi HÉV-megállónál nemrég föltúrták a jelzőlámpák vezetékeit, hatalmas ásások, áthelyezések, betonozások és aszfaltozások voltak. A végén ezt a néhány kábelt kint felejtették a járdán... Szeretném kérni, hogy tüntessék el a föld alá, vagy föl a magasba, de ne legyen bokamagasságban.
A nagyobbik képet a helyszín miatt csatolom.
(És igen, szoktak arra járni emberek!)

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Szentendrei út 143

Hozzászólások

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Én is értem, miért mondják, hogy szabályosan nem lehet átkelni.
    Viszont amikor a Békásmegyer/ Szentendre felé közlekedő hév megérkezik, a Szentendrei úti gyalogos jelzőlámpa pedig pirosan világít, akk
    ...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem a pirossal jelzett részre gondolnak inkább. Ott valóban szabályosan nem lehet átkelni.
    A zöld vonal a gyalogos közlekedés határa elviekben. Ott pedig ez a vezeték nincs.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyakorlatilag viszont szoktak erre emberek közlekedni...
  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0005879-001/2021
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00080908

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a probléma megoldásában illetékes MÁV-HÉV Zrt.-nek. A
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV-HÉV Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Eldugult víznyelő

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Rómaifürdő (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Budapest Hajógyári sziget Hrsz: 23796/58 (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Erős gázszag

    Beküldés ideje:
    Beküldte: M. Mária
    Víznyelő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére