Megoldott

Elhagyott Fiat

VII kerület Bajza utcában egy kék, rendszám nélküli autó áll.
Kérnénk eltávolítását.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 7

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VII. kerület Erzsébetváros Rendészeti Igazgatósága

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Forgalomból kivont jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Bethlen Gábor tér (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyott autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére