Megerősítésre vár

Forgalmat akadályozó jármű

Anonim Járókelő

Bp. 1213 Tihanyi utca 22. előtt hónapok óta rendszeresen parkol egy kisteherautó, a teljes sávot elfoglalva. A forgalmat veszélyezteti, csak a szembe-sávban lehet kikerülni, akadályozza a kilátást, rendszeresen előfordul, hogy nem látni a szemből érkező járműveket.

Probléma helyszíne
Budapest Tihanyi u. 27

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Anita megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő !
    Köszönjük a bejelentést, intézkedünk.

    Budapest. 2021. április 6.

    Üdvözlettel: Feka Sándor

    Közterület-felügyelet
    Igazgató helyettese

    Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szent Boci hozzászólt a bejelentéshez.

    Tiltja valami, hogy itt álljon meg (tábla biztos, hogy nem) vagy csak zavar a napi útvonaladon, ami így 8 másodperccel hosszabb?
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Várakozni tilos

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Árpád utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utcai balkáni káosz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére