Megoldott

Kidobott régi TV

Tisztelt Illetékes!

A Béke utca 63/c épület előtt, a patak felőli részen található a képen is látható régi TV maradéka.

Kérem, hogy mielőbb szállítsák el a hulladékot. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Béke u. 63

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt CÍM!

    A bejelentése alapján a jelzett hulladék elszállításáról a Közszolgáltató Zrt. gondoskodott. Szeretném jelezni, hogy a felelőtlen emberi magatartásból adódó takarítás többletköltséget j
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Közszolgáltató Zrt. - Környezetgazdálkodási Ágazat

  • Élhetőbb Városért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére