Megoldott

Rozsdás zsaluk

Anonim Járókelő

Készenléti rendőrség saroképületének Kerepesi út felé néző lábazatán a fix zsalukat megeszi a rozsda és esztétikailag sem szép látvány az utcai homlokzaton. Kérem a lemezek festését. Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Kerepesi út 47

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Lefestették, köszönöm szépen!
  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Zöllei-Varga Annamária r. ezredes, NVSZ Gazdasági és Humán Igazgató Asszony megbízásából mellékelten megküldöm a JAROKELO-BUDAPEST-00080861 azonosító számmal ellátott beadványukkal
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    A Készenléti Rendőrség funkcionális e-mail címére 2021. április 02-án küldött - JAROKELO-BUDAPEST-00080861 azonosító számú - megkeresésével kapcsolatosan a Készenléti Rendőrség tájé
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    A Bejelentés megküldve a Készenléti Rendőrség számára a kr@kr.police.hu -címre.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére