Válaszra vár

járdán parkoló autók

Anonim Járókelő

Kedves Járókelő!

itt végig a járdán parkolnak az autók, 10 centit hagynak a gyalogosoknak. Az utca/köz turista ösvényben folytatódik, sokan járnak erre gyalog, autóval nem forgalmas, és zsákutca is, pont emiatt nem kéne félniük, hogy más autók elviszik a tükreiket.

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Rácz Aladár köz 5

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Agárdi út (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szabálytalan és zavaró parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére