Válaszra vár

járdán parkoló autók

Anonim Járókelő

Sziasztok Járókelő!

Itt rendszeres, hogy a járdán parkoló autók miatt gyalogosként az úttesten sétálunk. (Ágnes út alsó része).

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Ágnes út 44

Hozzászólások

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel vettük megkeresését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Molnár Viktória

    Budapest Főváros XII.kerület Hegyvidéki
    Polgármesteri Hivatal
    Polg
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére