Megoldásra vár

Elöregedett, hiányzó fa pótlása

Csepelen, a Kiss János altábornagy utca 44-gyel szemben csonkolt illetve hiányzó fa pótlására lenne szükség.
Kérném a Csepeli Városgazdát értesíteni.
Köszönettel.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Kiss János altábornagy u. 38

Hozzászólások

  • Dr Kardos Angelika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a 2020. őszi és 2021. tavaszi faültetési időszak tervezése, illetve lakossági igények összesítése lezárult. A jelzett helyszínen a fák ültetésének lehetőségét
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Zöld Zotya bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Megrongált pad

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Kossuth Lajos utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Betontörmelék

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    közkút szivárgás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére