Megerősítésre vár

Rendszeresen parkolnak autók a kerékpárúton

Villányi úton, a jobbik irodánál nincs olyan nap, hogy minimum három autó ne parkoljon a kerékpárúton. Egy a bökkenő a BUSZ, mint tudjuk nagy kedvelik a bringásokat. Nem mások nevében mondom amit mondok ezt én tapasztalom.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Villányi út 31

Hozzászólások

  • Járókelő Zsófi megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megerősítésre vár"-ra.

  • ÚJBUDA KÖZTERÜLET-FELÜGYELET hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő! Munkatársaim visszatérően ellenőrizték, a szabálysértőket szankcionálták. A jövőben is ellenőrizni fogjuk, a napi feladatok függvényében.
  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Dzurik Jozsef bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére