Megoldott

Szemetes túraútvonal

Anonim Járókelő

Kérem a Páfrány út és a Kondor út sarkán a túraútvonal elején a szemetet összeszedni. Továbbá hátrahagyott szemét és kicsordult szemeteskukák csúfítják a túraútvonalat.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Páfrány út 31

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Még április elején az Önkormányzat kihelyezett egy kutyaürülék gyűjtőedényt a Pilisi Parkerdő Zrt. által kezelt terület bejáratánál, hogy a kirándulók a fotón is szereplő zacskóka...
  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Még április elején az Önkormányzat kihelyezett egy kutyaürülék gyűjtőedényt a Pilisi Parkerdő Zrt. által kezelt terület bejáratánál, hogy a kirándulók a fotón is szereplő zacskóka...
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük levelét, a hét folyamán eltakarítjuk a hulladékot.

    [cid:image001.png@01D72582.1579F7D0]Üdvözlettel:

    Mészáros Péter

    Pilisi Parkerdő Zrt.
    honlap: www.parkerdo.hu

    H-202
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "II. kerületi Városfejlesztő Zrt."-ról "Pilisi Parkerdő Zrt."-ra.

  • II. Kerület Önkormányzata hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az adott terület a Magyar Állam tulajdonában van, amelynek kezelője az állami tulajdonú Pilisi Parkerdő Zrt. A terület és a túraútvonalak a Pilisi Parkerdő Zrt. kezelésében vannak...
  • II. Kerületi Városfejlesztő Zrt hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük szíves bejelentését, melyet rögzítettünk és továbbítottunk a Környezetvédelmi Osztály felé.
  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csempe

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Biciklis Anita
    Illetékes: Pilisi Parkerdő Zrt.
    47.46579179 19.20923903 (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Kilapított kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Szemetes utcaszakasz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Kelemen László utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére