Megoldásra vár

Felüljáró mellett szemét

Anonim Járókelő

A Helsiniki úti felüljáró alatti területről nyugati felé, a vasút irányába rengeteg szemét lett lerakva. A képeken remélem látszik, a növényzet részben takarja (fentől nyilván jobban látszódik). A felüljárótól a vasúthoz levezető földút környezetében szintén nagy mennyiségű szemét van.

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Helsinki út 53

Hozzászólások

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Bp. XX. Pesterzsébet Önkormányzata VGO hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük bejelentését.
    Tájékoztatom, hogy a szükséges intézkedéseket a továbbiakban hatósági eljárás keretében megtesszük.
    Tisztelettel:
    Bp. XX.ker. Polgármesteri Hivatal
    Városgaz...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "FŐKERT"-ról "XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata"-ra.

  • FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Blog Ügyintéző: Fazekas Péter
    részére

    Tisztelt Járókelő Blog!

    A 00080632 számú bejelentésre az aláb
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: FŐKERT

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szemét

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Lázár utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Xx. Ker. Fiume utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Farkas Tamás
    Illetékes: XX. kerület Pesterzsébet Önkormányzata
    Brassó utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére