Válaszra vár

Hulladékkal téli kanyar

Anonim Járókelő

Mind szétszórva, mind a fákra ráaggatva van sok szemét

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Háros u. 7

Hozzászólások

  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szemétdomb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Horvát Boldizsár utca (XIV. kerület, Zugló)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Szemét a zöldsávban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: VII Gábor
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Damjanich utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétvert kukák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Korsós Borbála
    Illetékes: Budapest Főváros Önkormányzata
    Széll Kálmán tér M (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére