Megoldott

Két óriási kőtömb az útszélen és 2 felesleges oszlop

Tisztelt Illetékesek!

Kérném szépen a térképen pontosan jelzett területről a két óriási kőtömb és felesleges 2 oszlop elszállítását!

Mindezt egy élhetőbb, szebb környezetért!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Molnár Viktor u. 91

Hozzászólások

  • Járókelő Adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    A területet rendezték!
    A probléma megoldódott!
  • A Rendezett Budapestért visszajelzésére vár.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D73514
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 2. Mi ez?

  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    1.
  • A Rendezett Budapestért hozzászólt a bejelentéshez.

    2.
  • A Rendezett Budapestért bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Féreglyukak, kitört betonkeret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Zsókavár utca (XV. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt reklámtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Álmos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Megállt óra

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: City Dekor Kft.
    Nagyvárad tér (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére