Válaszra vár

Köztéri óra nem működik

Andrássy út 75. alatti házon a köztéri óra nem működik. Nem délben készült a fotó.
Kérem lehetőség szerinti javítását, vagy eltávolítását. (Kár lenne érte szerintem menő:)))

https://www.google.com/maps/@47.5081137,19.0679337,3a,46.3y,182.25h,92.54t/data=!3m7!1e1!3m5!1scvO_uqTAsGYoaJKwo9XgMg!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fpanoid%3DcvO_uqTAsGYoaJKwo9XgMg%26cb_client%3Dmaps_sv.tactile.gps%26w%3D203%26h%3D100%26yaw%3D173.88583%26pitch%3D0%26thumbfov%3D100!7i16384!8i8192
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 75

Hozzászólások

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszi sz infót. Akkor pláne intézkedni kellene.
  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    Egykori MÁV-székház, műemlék.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: VI. kerület Terézváros Önkormányzata

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére