Válaszra vár

Kispesti kiserdő

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2021.03.29.
Pilisi Parkerdő Zrt válasza:
"A jelzett terület nem azonos azzal az erdővel, melyet a Parkerdő az Önkormányzattal együttműködésben újított meg. A problémás erdő nem áll Társaságunk vagyonkezelésében, így illetőség híján intézkedni nem tudunk."

---------------------------------------------------
A Kispesti kiserdőre (Lehel u. - Vak Bottyán u.) milliókat költöttek az adónkból, de aztóta is tűrhetetlen állapotok uralkodnak ezen a területen. Az utakat benőtte a gaz, szemét szemét hátán - ezt a területet közösségi parkerdőnek szánták: https://uj.kispest.hu/hirek/7349-kozossegi-parkerdo-lesz-a-sherwoodbol

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Lehel u. 40

Hozzászólások

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerületi Zöldprogram Iroda

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "A Kispesti kiserdőre (Lehel u. - Vak Bottyán u.) milliókat költöttek az adónkból, de aztóta is tűrhetetlen állapotok uralkodnak ezen a területen. Az utakat benőtte a gaz, szemét szemét hátán - ezt a területet közösségi parkerdőnek szánták: https://uj.kispest.hu/hirek/7349-kozossegi-parkerdo-lesz-a-sherwoodbol"-ról "FRISSÍTÉS: 2021.03.29. Pilisi Parkerdő Zrt válasza: "A jelzett terület nem azonos azzal az erdővel, melyet a Parkerdő az Önkormányzattal együttműködésben újított meg. A problémás erdő nem áll Társaságunk vagyonkezelésében, így illetőség híján intézkedni nem tudunk." --------------------------------------------------- A Kispesti kiserdőre (Lehel u. - Vak Bottyán u.) milliókat költöttek az adónkból, de aztóta is tűrhetetlen állapotok uralkodnak ezen a területen. Az utakat benőtte a gaz, szemét szemét hátán - ezt a területet közösségi parkerdőnek szánták: https://uj.kispest.hu/hirek/7349-kozossegi-parkerdo-lesz-a-sherwoodbol"-ra.

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Pilisi Parkerdő Zrt."-ról "XIX. kerületi Zöldprogram Iroda"-ra.

  • Pilisi Parkerdő Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A jelzett terület nem azonos azzal az erdővel, melyet a Parkerdő az Önkormányzattal együttműködésben újított meg. A problémás erdő nem áll Társaságunk vagyonkezelésében, így illet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Pilisi Parkerdő Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére