Megoldott

Beszakadt az aknafedő

Beszakadt az aknafedő, biztos autó hajtott rá.
NAGYON VESZÉLYES, AZONNALI JAVÍTÁST VAGY LEGALÁBB ELKERÍTÉST KÉRÜNK!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bikszádi u. 26

Hozzászólások

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a gyors megoldást!
  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekom hozzászólt a bejelentéshez.

    Fedlapcsere megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!

    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet
    kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó
    információkat hibakezelő rendszerünkben 97
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • S Dominik megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "Magyar Telekom"-ra.

  • Kádár Viktor hozzászólt a bejelentéshez.

    Bekerítve.
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Kádár Viktor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Széteső telefonfülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Lujza utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Beszakadt járdaburkolat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ré-Ko Zsu
    Illetékes: Magyar Telekom
    Damjanich utca / Dózsa György út (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére