Megoldásra vár

Fizikai akadály

Anonim Járókelő

Kérem helyezzenek ki fizikai akadályt, hogy ne parkoljanak a zöldterületre! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Hímző u. 4

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Újra.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Mellékelten megküldjük Intézményünkhöz továbbított beadványukra válaszlevelünket.

    Tisztelettel

    Óbuda-Békásmegyer
    Közterület-felügyelet

    [Leírás: Leírás: Leírás: Leírás: cid:image001.png@01D72702.3C9FEA50]
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    48 órája parkolt ugyanott. Vagyis azóta nem járt erre a közterület felügyelet. Ezt nevezik gyakori munkavégzésnek?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Van utánpótlás
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre. Köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ahogy gondoltam. Továbbra is itt díszeleg.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    96 óra kellett hozzá, de sikerült. Köszönöm szépen!
    Az más hogy ez többet már nem mozdulni.
  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Óbuda-Békásmegyer Közterület-Felügyelet
    H-1033 Budapest, Mozaik utca 7.
    Tel.: +36 1 4532618
    Fax: +36 1 4532619

    Tisztelt „Járókelő.hu”!

    Bejelentését rögzítettük!

    Budapest, 2021. március 29.
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Direkt figyelem, hogy 72 órája ugyanott áll az autó. Büntetés nincs rajta. Elég szomorú az új városvezetés hozzáállása. Míg Bús Balázs volt ,ilyen nem volt. Már bánom, hogy magukra szavaztam.
  • Járókelő Ügykezelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Szia!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlelsz hasonlót,
    ...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta egyszer sem volt egy darab büntetés sem a kocsin.
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Szétesett szegély

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Pünkösdfürdő utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Leparkolt zöldterület

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hollós Korvin Lajos utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldott
    3
    Megoldott
    3

    Leparkolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Hatvany Lajos utca / Juhász Gyula utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére