Megoldatlan

Roncs autó

Anonim Járókelő

Hónapok óta a bölcsőde előtt áll egy külföldi rendszáma autó, egyre rosszabb állapotban. Jelezve lett a közterület felügyelet felé, de nem történt semmi.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Rákóczi tér 32

Hozzászólások

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Várakozni tilos tábla kellene ide, nem? ;)
  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    Külföldi rendszámos gépjárművet a rendszerük nem tud lekérdezni, ezért nem tud a közterület-felügyelet az említett autóval szemben intézkedni.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Bejelentő !
    Külföldi rendszámos gépjárművet a rendszerünk nem tud lekérdezni,
    ezért nem tud a közterület-felügyelet az említett autóval szemben intézkedni.

    Budapest. 2021. március 27.

    Üdv
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Fiat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    II. Rákóczi Ferenc utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rendszám nélküli Opel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Tamás Géza
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Akácfa utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott jármű.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Közterület-felügyelet
    Budapest(Csepel), Szent Imre tér (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére