Válaszra vár

Gyalogos útvonal akadályai a Puskás Ferenc Stadionnál

Anonim Járókelő

A Kerepesi úton a Hungária körút kereszteződése után van egy kocsmai terasz és aztán egy gyümölcsös-zöldséges bódéja.
- A kocsma terasza még a kisebbik probléma, bár jelenleg zárva van a kocsma, így feleslegesen foglalja a teret és rontja a zebra beláthatóságát a Kerepesi úton érkező autók számára.
- A zöldséges viszont úgy tűnik, végleg bezárt. A bódé nagyon nagy területet foglal el, van egy előtetős-pultos része is. Most szét is van esve, tele is van szeméttel az egész. A favellák Braziliában rendezettebb képet mutatnak.

Mindkét létesítmény akadályozza, zavarja a gyalogosforgalmat is. Egy két fa, bokor, némi zöld jól mutatna a helyükön. Vagy akár aszfalt is, de jelen formájukban csak rontják a városképet, feleslegesen. Kérem, hogy az illetékes a zöldségesnek legalább az előtetőjét bontassa el rendesen, hogy a gyalogos útvonal ne szűküljön be. Elég sok gyalogos van ott, és jó lenne, ha lehetne távolságot tartani.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 24

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Járókelő Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését, de legyen szíves a helység bérlőjével felvenni a kapcsolatot, és neki jelezni.

    Üdvözlettel:

    Budai Alexandra

    Ügyfélszolgálati munkatárs

    Ügyfélszolgála
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Szalai Krisztina elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére