Válaszra vár

Járdán, útkereszteződésben parkolás

Rendszeres visszatérő probléma az Ady Endre utca és a Klébelsberg kunó utca kereszteződésében az autók a gyalogos forgalmat gátló, illetve az autós forgalmat zavaró parkolás! Jellemzően a délutáni, esti órákban. Gondolom a panzió vendégei.
Recepcióssal beszéltünk, közterületfelügyeletet többször értesítettük,
térfigyelő kalmera is van a sarkon mégsincs érdemben eredmény!

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Ady Endre utca 32

Hozzászólások

  • Járókelő Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Rendészeti Osztály, Közterület-felügyelet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére