Megoldott

Közlekedési lámpa szerelődoboz törött.

A Margit körút Rómer Flóris utca sarkán levő gyalogos forgalmi lámpa szerelődoboz fedele letört.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit körút 17 15

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Nemessuri Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldódott
  • Nemessuri Péter visszajelzésére vár.

  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Margit krt. - Rómer Flóris utca csomópontban észlelt, sérült oszlopajtóval kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPEST KÖZÚ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Nemessuri Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Kiegészítésre vár
    1
    Kiegészítésre vár
    1

    Lámpaoszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elkallódott tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Fónai Kende
    Illetékes: Budapest Közút
    Vidra utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére