Megoldott

Szétesett gyalogos jelzőlámpa

Fura látvány, kiesett szegény piros lámpa valamiért

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Margit híd

Hozzászólások

  • H. Annamária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zoltán Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    időközben megoldódott már nem lóg
  • H. Annamária megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a II. Árpád fejedelem útja - Margithíd gyá. csomópontban észlelt, sérült jelzőlámpával kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel:

    BUDAPES...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zoltán Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Veszélyes korlát

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Margitsziget / Margit híd (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Kopik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Szász László
    Bimbó út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére