Megoldott

Megint kint maradtak a táblák

Anonim Járókelő

Megint kisebb javítási munkálatok voltak a napokban a III. kerületi Rákóczi úton. A javítás nagyon gyorsan elkészült, de sajnos a siettségben megint kintmaradtak a táblák. Kérem, hogy vegyék le a megtévesztő helyzetet teremtő táblákat és próbálják meg elérni, hogy a terelés, útlezárók elszállításával egyidejűleg a táblákat is minden alkalommal szedjék le a kedves kollégák! Köszönjük! Illetékes: Budapest Közút

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Rákóczi u. 24

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Szia!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, biztonságosabb...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Levették ezeket. Megoldódott! Köszönöm!
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    Az ideiglenes jelzőtáblák megszüntetésére a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére