Megoldatlan

Elhagyott autó

Rippl Ronai és Andrássy út sarkán régóta ott álló elhagyott jármű

Probléma helyszíne
Budapest VI. kerület, Terézváros, Andrássy út 124

Hozzászólások

  • Bertalan Balázs lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • H. Annamária elküldte az ügyet az illetékesnek: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet

  • Varga Adam bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, műszaki hibás autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Hősök tere (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elhagyatva

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  • Megoldatlan
    4
    Megoldatlan
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FÖRI Fővárosi Önkormányzati Rendészet
    Andrássy út (VI. kerület, Terézváros)
  Vissza az oldal tetejére